Üsküdar Klima Servisi

Klimaların bakım, onarım, montaj ve demontajları konusunda, klima teknolojisini ve yapım mekanizmalarını yakından tanıdığı için, bu hususta verilebilecek en iyi hizmeti hazırlayabiliyor. Değişmesi gereken klimaların demontajında, gaz kaçmamasına önem veren Üsküdar klima servisi, müşterilerinin lüzumsuz yere gaz parası ödemelerini önlüyor.

Üsküdar klima servisi, çok yakından takip ederek gelişmelerini incelediği klimalarının montajında çok doğru ve dikkatli kararlar veriyor. Klimalarının sağlıklı ve konforlu çalışmasını sağlayan en etkili işlemi, iç ve dış ünitelerinin kullanma kılavuzuna uygun yerler seçerek yerleştirilmesi, montajlarının mekân ve modele uygun yapılması teşkil ediyor. Klimalarının konut tipi olanları, tamamına yakın kısmı Multi tip, split tip, kaset tipi, inverter duvar tipi, gizli tavan tipleri olarak gündem oluşturuyor. Çevre dostu fikrine sonuna kadar sadık kalan, üretimlerinin tamamını bu yönde geliştiriyor. Klimalar, ısıtma soğutma, havalandırma, havayı temizleme ve etkili bir iletişimi de beraberinde sunan modeller olduğu için, baka benzerlerinden bariz bir farkla ayrılıyor.

 Üsküdar klima servisi Klimalar, akıllı teknoloji, şık tasarımlar, ileriye dönük tasarımlar hazırlayarak dünya çapında klima piyasasında lider rolünü yürütüyor. Sağlığa duyarlı özellikleri ile Klimalar, evlerin daha temiz havayla dolmasını olanak sağlıyor.. Demontaj işleminden sonra sökülmesi gereken klimalarını, özel teçhizatlı servis arabaları ile taşıdığı için, herhangi bir kusura meydan vermiyor.

Klimaların gaz akış ve dönüşüm sistemlerini özellikle her keresinde kontrol etmeyi ihmal etmeyen Üsküdar klima servisi elemanları, böylece zamanla bakır borularda meydana gelebilecek deformasyonların, çalışma sistemine yüklenmesini önlüyor. Üsküdar klima servisi cihaz tamir servisi, tüm klimaların bakım ve onarımını, montaj ve sökümlerini, İstanbul Anadolu yakasının her semtini kapsayan servis bölgesinde yürütüyor. Üsküdar klima servisi klima işlemleri için gerekli her türlü alet edevat ve teknik cihazlarını servis arabalarında hazır bulunduruyor.

 

Klasik klima İle inverter klima ararasında ne fark vardır! Alışılmış klimalarda oluşan oda ısısına ulaşılına kadar klima kompresör sürekli aynı hızda devirde işlem görür ve durur. Bu nedenle klima; alan ısısı ne olursa olsun sabit enerjiyi tüketir. Hâlbuki inverter klima belirtilen oda sıcaklılığına kavuştukça klima motoru kompresörün daha az enerji harcar. İnverter klima çok daha hesaplıdır ve ekonomiktir. Alışılmış klima cihazlarında kompresör bulunduğu alanın sıcaklığına bağlı olarak durur kalk ile çalışır.

Klima Gaz Eksiltiyorsa

Klima cihazı gazı sürekli eksiliyorsa nedenleri şunlar olabilir: Klima cihazının iç ve dış ünite peteklerinde kaçak oluşmuş olabilir. Cihazda iç ve dış ünite bağlantı rekorlarında çatlama olabilir.... >>Devamı

Klima Kompresör Arızaları

Bir soğutma sisteminin kalbi konumdaki kompresör, çoğunlukla sistemle ilgili başka bir aksaklıktan dolayı arızalanır. İstatiksel olarak bir kompresörün imalat hatalarından dolayı arızalanma..>>Devamı

Klima Montajı!

Demontaj gerçekleştirilecek klima uzun seneler kullanılmış olabilir. Klima uygun biçimde sökülmezse çok büyük tahribatlara uğrayabilirler. Kurallara uygun bir şekilde sökülmeyen klima kullanılmaz ...>>Devamı

İletişim

Email: info@websitename.com

Phone: 216 488 07 01

Address: Karlıktepe mah. Akça sok. No:2/E Kartal

 

Tubanur © 2015|Design by: www.klimaciservisi.net