Dudullu Klima Servisi

Dudullu klima servisimiz ihmale gelmeyen klima cihazlarınızdan sağlıklı sonuçlar almanız için işlemlerini titizlikle gerçekleştirmektedir. Bildiğimiz ve inandığımız prensiplerden şaşmayarak, mevcut imkânlarımızı zorlayarak kalitemizi teknolojiyle destekleyip, Dudullu klima servisi olarak hizmetlerimizi profesyonel anlamda sunmayı amaçlamaktayız.

Dudullu klima servisi klima cihazlarınız kullanımı kolay, sessiz çalışan ve çok yer kaplamayan ürünler olarak hayatımızı oldukça kolay hale getirmektedir. Rahatınızı sağlayan bu cihazlardan yüksek verim ve kaliteli hizmet almak için bakım ve onarımlarını ihmal etmeyiniz.

Dudullu klima servisisektöründe uzmanlığını kanıtlamış olan teknisyen kadrosuyla çalışmalarını sürdüren Dudullu klima servisi sizler için var olmaya devam etmektedir. Amacımız hizmetlerimizi düzen içerisinde gerçekleştirerek her adrese zamanında ulaşabilmektir.

 

Klasik klima İle inverter klima ararasında ne fark vardır! Alışılmış klimalarda oluşan oda ısısına ulaşılına kadar klima kompresör sürekli aynı hızda devirde işlem görür ve durur. Bu nedenle klima; alan ısısı ne olursa olsun sabit enerjiyi tüketir. Hâlbuki inverter klima belirtilen oda sıcaklılığına kavuştukça klima motoru kompresörün daha az enerji harcar. İnverter klima çok daha hesaplıdır ve ekonomiktir. Alışılmış klima cihazlarında kompresör bulunduğu alanın sıcaklığına bağlı olarak durur kalk ile çalışır.