Çengelköy Klima Servisi

Çengelköy klima servisi klima cihazlarınızın verimli hale ulaşabilmesi için önce analiz eden sonra sorunu çözümleyip sizleri bilgilendirerek onarıma geçen Çengelköy klima servisimiz her zaman yeniliklere önem vererek standart olan etkinliklerin dışına çıkmaktadır.

Çengelköy klima servisi biliyor ki hizmetlerde farklılığı arıyor seçmiş olduğunuz firmaya hizmet sonrasında da güvenmek istiyorsunuz. Bunun bilincinde olan servisimiz de etkinlikte bulunduğu her gün boyunca sizleri memnun edebilmek için varlığını yükseltmeyi hedeflemektedir.

Çengelköy klima servisi özel teknik alanında tüm gelişimlere açık olan yönümüz , alanlarında gerekli eğitimleri alarak profesyonelliğini kanıtlamış olan tekniker ekibimizle. sormakta olduğunuz her soruya tatmin olacağınız yanıtları veren call center çalışanlarımızla huzurlarınızdayız. Sizler de yaşantınızı anlamlı hale getirebilmek için Çengelköy klima servisimizi arayabilirsiniz.

 

Klasik klima İle inverter klima ararasında ne fark vardır! Alışılmış klimalarda oluşan oda ısısına ulaşılına kadar klima kompresör sürekli aynı hızda devirde işlem görür ve durur. Bu nedenle klima; alan ısısı ne olursa olsun sabit enerjiyi tüketir. Hâlbuki inverter klima belirtilen oda sıcaklılığına kavuştukça klima motoru kompresörün daha az enerji harcar. İnverter klima çok daha hesaplıdır ve ekonomiktir. Alışılmış klima cihazlarında kompresör bulunduğu alanın sıcaklığına bağlı olarak durur kalk ile çalışır.