Çekmeköy Klima Servisi

Çekmeköy klima servisi olarak kaliteyi yanı başınıza getirip rahatınızı düşünmekteyiz. Hayatınızın önemli bir alanına hitap eden klima cihazlarınızda karşılaştığınız problemler de servisimizi aramanızla birlikte sıkıntı olmaktan çıkmış bulunmaktadır.

Çekmeköy klima servisi sizlerden gelen talepler doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizi bize açacağınız bir telefon kolaylığında sahip olmanızı sağlamaktayız.

Çekmeköy klima servisi sunduğu hizmet sonrası cihazınızın daha verimli ve kesintisiz çalıştığını kendi gözlerinizle göreceksiniz. Çekmeköy klima servisi nitelikli servis hizmetlerimizi bir yıl garanti kapsamında tutarak, her daim yanınızda olduğumuzu belirtiriz.

Çekmeköy klima servisi cihazlarınızın tüm arıza onarım bakım montaj işlemlerini kolaylık ve uzmanlık ile yapmaktayız. Hedefimiz siz kıymetli klima kullanıcı tüketicilerimizi hiç bir konu da mağdur etmemektir. Güvenli, sağlıklı ve hızlı şekilde devam eden faaliyetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Klasik klima İle inverter klima ararasında ne fark vardır! Alışılmış klimalarda oluşan oda ısısına ulaşılına kadar klima kompresör sürekli aynı hızda devirde işlem görür ve durur. Bu nedenle klima; alan ısısı ne olursa olsun sabit enerjiyi tüketir. Hâlbuki inverter klima belirtilen oda sıcaklılığına kavuştukça klima motoru kompresörün daha az enerji harcar. İnverter klima çok daha hesaplıdır ve ekonomiktir. Alışılmış klima cihazlarında kompresör bulunduğu alanın sıcaklığına bağlı olarak durur kalk ile çalışır.