Ataşehir Klima Servisi

Ataşehir klima servisi, yeni teknolojiyle üretilmiş inverter ve diğer tüm modellerde cihazlarınız için uzman ekibimiz sorunlarınızı kısa sürede çözmeye hazırlanıyor. Tüm seçkin marka ve modellere, yerli ve yabancı klimalara hizmet vermekteyiz. Klima servisliği yapmak bizi diğer servislerden ayıran en önemli özelliklerden biridir. Klimaların bakım onarım ve periyodik bakımı ve klimanızın montajını yapmaktayız. Öncelikle hedefimiz müşteri memnuniyeti olduğundan bunun için tüm personelimiz saygılıdır.

Ataşehir klima servisi yaz aylarında evinizi tam serinletmiyorsa; ya gazı bitmiştir ya da klimanızın bakıma ihtiyacı vardır. Bu yüzden klimanızın bakım onarım ve periyodik bakımları bize yaptırarak bu tür sıkıntıları gelmeden önleyin! Bizler klima konusunda aklınızda şüphe kalmadan titizlikle görevimizi yerine getiriyoruz. Bizde en önemli prensiplerde biride sizlerin memnuniyetidir. Ataşehir klima servisi eğitimli personel kadrosu son teknolojiye sahip ekipmanlarımız ile klimanızla ilgili her türlü sorunu en küçük ayrıntısına kadar çözmekteyiz.

Ataşehir klima servisi sizlere hizmet vermek için yıllardır bu sektörde faaliyet göstermekteyiz. Sizleri memnun etmeden ve sorunlarınızı çözmeden işlerini teslim etmiyoruz. Kullandığınız her marka ve model klima için güvenle bizden hizmet alabilirsiniz. Bizler yaptığımız klima servisini güvenli bir biçimde özen göstererek yapmaktayız.

Ataşehir klima servisi olarak amacımız klimanız aynı sorunu tekrarlamaması için elimizden gelen hizmeti vermekteyiz. Tecrübeli ve profesyonel ekibimiz her zaman yanınızda olacaktır. Ataşehir klima servisi olarak prensiplerimizden en başta gelen unsurlardan biri olarak klima servisi özen gösterilmesi gereken bir iştir. Ciddi sorunlar çıkara bilir doğru yere montaj edilmeyen klima cihazınızdan verim alamazsınız.

 

Klasik klima İle inverter klima ararasında ne fark vardır! Alışılmış klimalarda oluşan oda ısısına ulaşılına kadar klima kompresör sürekli aynı hızda devirde işlem görür ve durur. Bu nedenle klima; alan ısısı ne olursa olsun sabit enerjiyi tüketir. Hâlbuki inverter klima belirtilen oda sıcaklılığına kavuştukça klima motoru kompresörün daha az enerji harcar. İnverter klima çok daha hesaplıdır ve ekonomiktir. Alışılmış klima cihazlarında kompresör bulunduğu alanın sıcaklığına bağlı olarak durur kalk ile çalışır.

Klima Gaz Eksiltiyorsa

Klima cihazı gazı sürekli eksiliyorsa nedenleri şunlar olabilir: Klima cihazının iç ve dış ünite peteklerinde kaçak oluşmuş olabilir. Cihazda iç ve dış ünite bağlantı rekorlarında çatlama olabilir.... >>Devamı

Klima Kompresör Arızaları

Bir soğutma sisteminin kalbi konumdaki kompresör, çoğunlukla sistemle ilgili başka bir aksaklıktan dolayı arızalanır. İstatiksel olarak bir kompresörün imalat hatalarından dolayı arızalanma..>>Devamı

Klima Montajı!

Demontaj gerçekleştirilecek klima uzun seneler kullanılmış olabilir. Klima uygun biçimde sökülmezse çok büyük tahribatlara uğrayabilirler. Kurallara uygun bir şekilde sökülmeyen klima kullanılmaz ...>>Devamı

İletişim

Email: info@websitename.com

Phone: 216 488 07 01

Address: Karlıktepe mah. Akça sok. No:2/E Kartal

 

Tubanur © 2015|Design by: www.klimaciservisi.net