Altunizade Klima Servisi

Altunizade klima servisi güvenilir, kesintisiz klima hizmeti ve müşteri odaklı hizmetin adresine hoş geldiniz. Klima servisi işinde uzman, tecrübeli ve eğitimli teknisyenleriyle sizlerden gelen arızaları beklemektedir. Klima da çözümü olmayan hiç bir sorun olmadığı gibi tamiri olanaksız klima cihazı da yoktur. Yaz sıcaklarında arıza kaydı yaptırdığınızda günlerce klima servis gelecek diye beklemek yok. Klima cihazlarının yazın evlerimizde olmazsa olması bunun yanında kışında ve ısınmakta kullanmaktayız.

Altunizade klima servisini arayıp teknik servis talebi yaptırdıktan sonra beklemek klima teknik servisinde yok. Altunizade klima servisi her gün hem ustalığımızı geliştirmek için hem de siz kıymetli müşterilerimizi nasıl biraz daha memnun edebiliriz hızlı, kaliteli klima servisi sunmaktan başka..

Altunizade klima servisi her marka her çeşit klima cihazınızı büyük bir özen ve ustalıkla tamir etmekteyiz. Sıcak yaz aylarında en çok klima cihazlarımıza ihtiyacımız var. Klima cihazlarımızın yıllık bakımını muhakkak yaptırmamız lazım ve en ufak bir sorunda mutlaka klima teknik servis çağırmamız gerekebilir. Serin ve sorunsuz bir yaz geçirmek istiyorsanız yolunuz mutlaka klima servisine uğramalısınız.

Altunizade klima servisi her zaman ki kalitemizi sunduğumuz hizmet karşısında fiyatımızı oldukça makuldur. Altunizade klima servisi firmamız size hizmet verirken anında iletişimin yanında hızlı iletişimi de unutmamıştır. Altunizade klima servisimizin servis araçları son derece güvenli, klima cihazlarınıza en uygun hacmi sağlayan ve içinde her türlü takım ve teçhizatı bulabileceğimiz alanı bize sağlayan araçlarımız bulunmaktadır.

 

Klasik klima İle inverter klima ararasında ne fark vardır! Alışılmış klimalarda oluşan oda ısısına ulaşılına kadar klima kompresör sürekli aynı hızda devirde işlem görür ve durur. Bu nedenle klima; alan ısısı ne olursa olsun sabit enerjiyi tüketir. Hâlbuki inverter klima belirtilen oda sıcaklılığına kavuştukça klima motoru kompresörün daha az enerji harcar. İnverter klima çok daha hesaplıdır ve ekonomiktir. Alışılmış klima cihazlarında kompresör bulunduğu alanın sıcaklığına bağlı olarak durur kalk ile çalışır.

Klima Gaz Eksiltiyorsa

Klima cihazı gazı sürekli eksiliyorsa nedenleri şunlar olabilir: Klima cihazının iç ve dış ünite peteklerinde kaçak oluşmuş olabilir. Cihazda iç ve dış ünite bağlantı rekorlarında çatlama olabilir.... >>Devamı

Klima Kompresör Arızaları

Bir soğutma sisteminin kalbi konumdaki kompresör, çoğunlukla sistemle ilgili başka bir aksaklıktan dolayı arızalanır. İstatiksel olarak bir kompresörün imalat hatalarından dolayı arızalanma..>>Devamı

Klima Montajı!

Demontaj gerçekleştirilecek klima uzun seneler kullanılmış olabilir. Klima uygun biçimde sökülmezse çok büyük tahribatlara uğrayabilirler. Kurallara uygun bir şekilde sökülmeyen klima kullanılmaz ...>>Devamı

İletişim

Email: info@websitename.com

Phone: 216 488 07 01

Address: Karlıktepe mah. Akça sok. No:2/E Kartal

 

Tubanur © 2015|Design by: www.klimaciservisi.net