Altıntepe Klima Servisi

Altıntepe klima servisi kalitenin ve güvenin adresi işindeki profesyonelliğini konuşturacak olan hizmetleri ile ayrıca elde ettiği başarılarıyla, sizlerle olan Altıntepe klima servisi bünyesinde yetiştirdiği teknisyen ve çözüm merkezi çalışanları ile Altıntepe klima servisi her zaman sizlerin yardımına koşarak karşınızda bulunmaktadır.

Altıntepe klima servisi amacımız yalnızca ansızın arızalanan klima cihazlarınızın çözümlerini sağlayabilmek, periyodik bakım gereksinimlerini karşılayarak da en sağlıklı duruma getirebilmektir. Bu sebeple de hem bulunduğunuz adresi hem de klima cihazınızın aksamalarını ayırt etmiyoruz. Ayrıca bizlere ulaştığınız andan itibaren Altıntepe klima servisi teknisyenlerimiz adreslerinizde olmadan öncede yapmanız gerekenler konusunda sizleri bilgi sahibi yapıyoruz.

Altıntepe klima servisi her türlü sorularınıza yeterli yanıtları bulunan çağrı merkezi çalışanları ile 7/24 hizmetler sunan klima servisi bakım onarım merkezimiz çalışmalarını sorunlarınızı yok edebilmek için sürdürmektedir.

 

Klasik klima İle inverter klima ararasında ne fark vardır! Alışılmış klimalarda oluşan oda ısısına ulaşılına kadar klima kompresör sürekli aynı hızda devirde işlem görür ve durur. Bu nedenle klima; alan ısısı ne olursa olsun sabit enerjiyi tüketir. Hâlbuki inverter klima belirtilen oda sıcaklılığına kavuştukça klima motoru kompresörün daha az enerji harcar. İnverter klima çok daha hesaplıdır ve ekonomiktir. Alışılmış klima cihazlarında kompresör bulunduğu alanın sıcaklığına bağlı olarak durur kalk ile çalışır.