Acıbadem Klima Servisi

Acıbadem klima servisi artık şunu iyi bilmekte günlük yaşantılarımızın her daim içerisinde bulunan klimalar özellikle yaz aylarında vazgeçilmez bir parçası haline gelmektedir. Klima yazın serinleten kışın ise ısıtan cihazlardır. Klima pratik ve estetik bilinen cihazlardır.

Klimayı çalıştırma tuşuna bastığınız anda ister sıcak isterseniz soğuk hava özelliklerden faydalanabiliyoruz. Bu cihazlar elektronik beyinli oldukları için yılda 1 kez de olsa bakıma yapılması gerekmektedir. Kimi zaman soğuk üflememe gibi sorunlarla kimi zaman da ısıtmama ile ilgili problemlerle çıkabiliyor. Cihazınızın fazla elektrik harcamanıza rağmen gereken verimi klimadan bulamıyorsanız Acıbadem klima servisini arayabilir, bizden cihazınız için gereken bakım ve onarımı yaptıra bilirsiniz.

Acıbadem klima servisi klimanız için gereken tüm bakım ve onarımları en iyi şekilde başarılı bir şekilde arkadaşlarımız tarafından gerçekleştirmektedir. Bahar aylarında muhakkak klima bakımı yapılmalıdır, çünkü klima genelde yazın evlerimizi serinletmek için sıkça kullandığımız bir cihaz olduğundan dolayı büyük güç harcamaktadırlar, yaz gelmeden klimanızın bakımını kesinlikle yaptırın yazın sıcağında klima arızası yüzünden zor anlar yaşamayın.

Acıbadem klima servisi yedi gün yirmi dört saat çalışan dalında uzmanlaşmış teknisyenleri sayesinde gün geçtikçe referanslarını arttırmaktadır.

 

Klasik klima İle inverter klima ararasında ne fark vardır! Alışılmış klimalarda oluşan oda ısısına ulaşılına kadar klima kompresör sürekli aynı hızda devirde işlem görür ve durur. Bu nedenle klima; alan ısısı ne olursa olsun sabit enerjiyi tüketir. Hâlbuki inverter klima belirtilen oda sıcaklılığına kavuştukça klima motoru kompresörün daha az enerji harcar. İnverter klima çok daha hesaplıdır ve ekonomiktir. Alışılmış klima cihazlarında kompresör bulunduğu alanın sıcaklığına bağlı olarak durur kalk ile çalışır.

Klima Gaz Eksiltiyorsa

Klima cihazı gazı sürekli eksiliyorsa nedenleri şunlar olabilir: Klima cihazının iç ve dış ünite peteklerinde kaçak oluşmuş olabilir. Cihazda iç ve dış ünite bağlantı rekorlarında çatlama olabilir.... >>Devamı

Klima Kompresör Arızaları

Bir soğutma sisteminin kalbi konumdaki kompresör, çoğunlukla sistemle ilgili başka bir aksaklıktan dolayı arızalanır. İstatiksel olarak bir kompresörün imalat hatalarından dolayı arızalanma..>>Devamı

Klima Montajı!

Demontaj gerçekleştirilecek klima uzun seneler kullanılmış olabilir. Klima uygun biçimde sökülmezse çok büyük tahribatlara uğrayabilirler. Kurallara uygun bir şekilde sökülmeyen klima kullanılmaz ...>>Devamı

İletişim

Email: info@websitename.com

Phone: 216 488 07 01

Address: Karlıktepe mah. Akça sok. No:2/E Kartal

 

Tubanur © 2015|Design by: www.klimaciservisi.net